http://www.zycieczestochowy.pl/gfx/cam/cam1.jpg
http://www.zycieczestochowy.pl/gfx/photos/banner_996/GJ_formaty_zycieczestochow_1000x70.png
08.04
Remis Rakowa w Radomiu
http://www.zycieczestochowy.pl/gfx/photos/offer_64638/remis-rakowa-w-radomiu_1_1876545803102014.JPG

Nie udało się piłkarzom częstochowskiego Rakowa przedłużyć kolejnej passy zwycięstw. W piątek, 7 kwietnia bezbramkowo zremisowali na wyjeździe z Radomiakiem Radom.

Częstochowianie jechali do Radomia po trzy punkty tym bardziej, że rywal, choć wysoko sklasyfikowany, nie wygrał jeszcze mecz w rundzie wiosennej.

W pierwsze połowie obie drużyny grały dość zachowawczo, co spowodowało, że sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo. Szanse po stronie Rakowa mieli Piotr Malinowski i Rafał Figiel. Bramkę do gospodarzy mógł zdobyć Leandro.

W drugiej części spotkania odważniej zaczął grać Radomiak. W 60. minucie oko w oko z częstochowskim golkiperem stanął David Kwiek, ale nie trafił w bramkę. Raków odpowiedział kwadrans przed końcem regulaminowego czasu gry. Piłka po strzale Petera Mazana odbiła się od poprzeczki. Ostatecznie w tym spotkaniu nie padła żadna bramka i drużyny podzieliły się punktami.

Radomiak Radom - RKS Raków Częstochowa 0:0

Radomiak: Szady - Spychała, Grudniewski, Gurzęda, Sulkowski, Cupriak (79' Stąporski), Kościelny, Bemba, Brągiel (74' Stanisławski), Kwiek (84' Tarnowski), Leandro.

RKS Raków: Lis - Góra, Petrasek, Duriska, Figiel, Łabojko, Oziębała (81' Mesjasz), Malinowski (86' Mizgała), Mazan, Płonka, Wróbel.

 

KR, zdj. kg
facebook
pogoda