http://www.zycieczestochowy.pl/gfx/cam/cam1.jpg
http://www.zycieczestochowy.pl/gfx/photos/banner_996/GJ_formaty_zycieczestochow_1000x70.png
03.04
Ściągnij Natalię Nykiel do Częstochowy
http://www.zycieczestochowy.pl/gfx/photos/offer_64566/sciagnij-natalie-nykiel-do-czestochowy_1_178109705152910.jpg

Muzyczny Red Bull Tour Bus ponownie wyruszy w trasę. Tym razem na jego pokładzie jedna z najciekawszych polskich artystek młodego pokolenia- Natalia Nykiel.

Będzie to jedyna okazja, aby usłyszeć ją w zaskakującej odsłonie. Specjalnie na trasę Red Bull Tour Bus Natalia poszerzy skład swojego zespołu i zaprezentuje utwory, w jeszcze mocniejszych, electro- grungeowych aranżacjach. Autobus wyjedzie w trasę w czerwcu, ale już teraz wystartowało głosowanie na przystanki na jego trasie. O tym gdzie zagra Natalia z zespołem, decydują internauci . Red Bull Tour Bus przyjedzie do 7 miast z największą liczbą głosów. Wśród 12-tki miast "ścigających" się o koncert z dachu autobusu jest również Częstochowa. Głosować można codziennie do 13 kwietnia na www.redbull.com/pl/pl/music/events/1331846874589/red-bull-tour-bus-2017 logując się poprzez konto na facebooku lub twitterze.

To nie pierwszy raz, kiedy częstochowianie mają szansę zapewnić przyjazd Red Bull Tour Busa do swojego miasta. W ubiegłych latach dzięki zaangażowaniu mieszkańców naszego miasta na placu Biegańskiego wystąpili: PEZET, Brodka, projekt Wspólna Scena oraz Dawid Podsiadło.

 

kg, zdj. materiały Red Bull Tour Bus
facebook
pogoda